Kiedy prowadzimy firmę, musimy się zaopatrzyć w wiele różnych akcesoriów. Jednym z tych podstawowych są pieczątki, które musimy przykładać na różnych dokumentach. Do tej pory pieczątki posiadały specjalną gąbkę z tuszem, albo pojemnik, do którego tusz był wlewany. Niestety takie pieczątki mocno brudziły, czasami tusz się rozmywał, a podczas jego uzupełniania trzeba było uważać, aby się nie pobrudzić. Warto więc wiedzieć, że obecnie oferowane są nam pieczątki beztuszowe, które mogą się okazać świetną alternatywą. Nie mamy tutaj tuszu, w którym musielibyśmy je moczyć, nic nam się nie wyleje, a więc taką pieczątkę spokojnie możemy trzymać w kieszeni, a do tego jeszcze są bardzo wytrzymałe. Im więcej będziemy wiedzieli na temat tego, co oferują nam pieczątki beztuszowe, tym łatwiej będzie nam podjąć ostateczną decyzję w tym zakresie.

Co powinniśmy wiedzieć, jeśli chodzi o pieczątki beztuszowe?

Jeśli zastanawiamy się nad tym, czy w naszej firmie powinny się pojawić pieczątki beztuszowe, to warto poznać ich mocne strony. Przede wszystkim są one ekologiczne, bo ani w czasie ich produkcji, ani eksploatacji, nie wydzielamy do atmosfery żadnych chemikaliów czy szkodliwych związków. Po drugie tusz w takich pieczątkach przenika przez porowatą, gumową matrycę. To oznacza, że takie pieczątki beztuszowe są bardzo czyste, nie rozmazują napisów, nie musimy się martwić, że podczas ich przykładania pojawią się jakieś nieestetyczne plamy, ani że się pobrudzimy, gdy będziemy chcieli uzupełnić tusz. Istotne jest to, że takie pieczątki beztuszowe są bardzo wytrzymałe, a do tego będą w stanie zrobić nawet kilkadziesiąt tysięcy pieczątek, więc z pewnością będziemy mogli z nich korzystać przez bardzo długi czas.

Kiedy tusz się skończy, będziemy mogli go łatwo uzupełnić, nie obawiając się pobrudzenia.

Jakie pieczątki beztuszowe nas interesują?

Zdecydowaliśmy, że w naszej firmie mają się pojawić pieczątki beztuszowe? Jeśli tak, to warto się zastanowić jak mają się one prezentować i jaki tekst mają odbijać. Możemy tutaj przebierać w różnych ich wzorach i wielkościach, a nowoczesna technologia wykorzystywana przy ich produkcji pozwala na tworzenie bardzo skomplikowanych tekstów. Co istotne, będą one idealnie odbite za każdym razem, gdy przyłożymy stempel, co sprawia, że pieczątki beztuszowe są lepsze niż te tradycyjne z tuszem. Tam wiele zależy od tego, jak przyłożymy taką pieczątkę i czy nałożyliśmy odpowiednią ilość tuszu, a to oznacza, że nie zawsze wszystko odbija się tak jak powinno. Warto zobaczyć jak prezentują się pieczątki beztuszowe i zdecydować, która z nich będzie tą najlepszą dla nas. Koniecznie zobaczmy jakie akcesoria będą nam potrzebne podczas prowadzenia firmy. Warto tutaj postawić na nowoczesne technologie, które sprawią, że zyskamy produkty bardzo wytrzymałe, ekologiczne i jednocześnie wygodne w użyciu. Takie z pewnością są pieczątki beztuszowe, które oferowane są nam w różnych wzorach i wielkościach. Co więcej, nie musimy się tutaj obawiać żadnych plam czy niedokładnego odbicia tekstu pieczątki. Wręcz przeciwnie, decydując się na pieczątki beztuszowe będziemy mieli pewność, że za każdym razem odbity tekst, będzie się prezentował idealnie i czytelnie. Warto zobaczyć jakie mamy tutaj propozycje, bo może się okazać, że będzie to najlepsze rozwiązanie, które zostanie nam zaproponowane.

Tym bardziej, że będziemy mogli taką pieczątkę dopasować do swoich potrzeb, tak aby zawierała wszystkie najważniejsze informacje, które chcemy odbić na danym dokumencie.